WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
WSPANIAŁA KADRA INSTRUKTORSKA
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
NIESAMOWITA PRZYGODA
RÓŻNORODNE ZAJĘCIA
ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI

Kolonie letnie i obozy 2024 dla dzieci i młodzieży

Ogromnie się cieszymy, że w końcu możemy to napisać -> Wyjazdy letnie w 2024 roku – SKAUTOWISKO – czas start! Codzienności i nudzie mówimy stanowcze NIE! 😊

Po kilkunastu tygodniach, spędzonych przed książkami w szkolnych murach, każdy z nas chce zapewnić swojemu dziecku choćby odrobinę rozrywki na świeżym powietrzu. Nasze obozy odpowiadają na tą potrzebę w 100%, bo podczas kolonii letnich z Black Wolf wszelkie aktywności organizowane są na zewnątrz.

Obozy dla dzieci z Trójmiasta i nie tylko

Na naszych obozach letnich w 2024 roku będzie towarzyszyła nam przyroda. Twoje dziecko przekona się, że bliskość natury to prawdziwe wyzwanie! Będziemy budować, wspinać się, strzelać z łuku, buszować w lesie z mapą i kompasem, a wieczory spędzimy wspólnie przy ognisku lub na dyskotece, tańcząc oraz śpiewając. Cel obozu to aktywny wypoczynek w gronie fajnych kolegów i koleżanek, wyjątkowa integracja, a także bagaż nowych doświadczeń. Jesteś z Gdańska, Gdyni bądź Sopotu? Masz do nas naprawdę blisko! Zajęcia odbywają się od Mikoszewa aż po Krynicę, a przyjeżdżają do nas zainteresowani z całej Polski!

Uprzedzamy, że po powrocie z organizowanych przez nas wakacji będzie sporo prania przybrudzonych od ziemi i runa leśnego ubrań oraz zapachu dymu z ogniska, ale też ogrom wspomnień, a do tego cały wachlarz nowych umiejętności.

Atrakcyjna oferta obozów dla dzieci i dorosłych

Nasze obozy są chętnie wspominane przez byłych uczestników – z pewnością i Twoje dziecko po zakończeniu turnusu na długo zapamięta emocje, które towarzyszyły mu podczas zabaw. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszystkich z okolic Trójmiasta: Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz innych miejscowości, także dorosłych! Wspaniałe obozy organizowane przez Black Wolf to znakomita dawka przygody dla każdego. Dni pełne aktywnego paintballu, a może obóz poświęcony zdrowemu stylowi życia? Zdecyduj, który z nich będzie odpowiedni dla Ciebie!

Numer konta:  10 1950 0001  2006 0015 9303 0001

 

Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje najbliższych wyjazdów letnich dla dzieci i młodzieży. Każda z poniższych opcji programowych jest dostosowana do wieku oraz możliwości uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Obóz przygodowy dla dzieci (5-15 lat)

Obóz przygodowy dla dzieci

Letnia Przygoda to idealny wyjazd na pierwsze kolonie letnie dla najmłodszych dzieci. Dobór kadry oraz zabaw idealnie wpisze się w pamięć Twojego dziecka jako niesamowita wakacyjna przygoda! Gry i zabawy dostosowane poziomem trudności do wieku uczestników wyjazdu zapewnią każdemu dziecku niezapomniane wrażenia. 

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
   
Temat przewodni wyjazdu: Przygoda
Wiek uczestników: 5-15 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

Obóz bushcraftowy dla dzieci i młodzieży (10-17 lat)

Obóz bushcraftowy

Obóz bushcraftowy to idealny wyjazd letni dla dzieci pragnących połączyć zabawę z bliskością natury. Znakomite wakacje dla osób lubiących wyzwania, różnorodne i ciekawe aktywności. Wyjazd do lasu będzie dla nich niesamowitą przygodą oraz sprawdzianem swoich możliwości. Nauka bushcraftu przez zabawę to najlepsza forma spędzania wolnego czasu. 

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
       
Temat przewodni wyjazdu: Bushcraft (survival)
Wiek uczestników: 10-16 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

Obóz Fit Camp dla dzieci i młodzieży (7-14 lat)

Obóz Fit Camp

Obóz Fit Camp to idealny wyjazd letni dla dzieci pragnących połączyć zabawę z ogromną dawką zdrowia.  Stanowi najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i zdrowie.  Różnorodne, ciekawe aktywności, warsztaty zdrowego odżywiania, a także codzienna opieka dietetyka to gwarancja połączenia przyjemnego z pożytecznym.   

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
   
Temat przewodni wyjazdu: Zdrowie
Wiek uczestników: 7-14 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

Obóz Łyk Adrenaliny dla dorosłych (18-99 lat)

Obóz Łyk Adrenaliny

Obóz Łyk Adrenaliny to  weekendowy wyjazd dla osób dorosłych. Idealny weekend dla osób, które chętnie spędzają aktywnie czas na łonie natury, łącząc zabawę z nauką bushcraftu. Jeżeli jesteś osobą, która kocha las, zapach ogniska i brakuję Ci czasu na dłuższy wyjazd, to ta propozycja jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
   
Temat przewodni wyjazdu: Adrenalina
Wiek uczestników: 18-99 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: własny

To jedynie garstka wspomnień z naszych kolonii letnich

Dokumenty do pobrania

W tym miejscu znajdziesz podstawowe informacje na temat wyjazdu, a także dokumenty, które należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć nam przed wyjazdem.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące koloniii letnich skontaktuj się z nami:

    Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość.
    Więcej informacji w Polityce Prywatności.