fbpx
WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
WSPANIAŁA KADRA INSTRUKTORSKA
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
NIESAMOWITA PRZYGODA
RÓŻNORODNE ZAJĘCIA
ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI

Kolonie letnie i obozy 2023 dla dzieci i młodzieży

Ogromnie się cieszymy, że w końcu możemy to napisać -> Wyjazdy letnie w 2023 roku z SKAUTOWISKO CZAS START! Codzienności i nudzie mówimy stanowcze NIE! 😊

Po kilkunastu tygodniach, spędzonych przed książkami w szkolnych murach, każdy z nas chce zapewnić swojemu dziecku choćby odrobinę rozrywki na świeżym powietrzu. Nasze obozy odpowiadają na tą potrzebę w 100%, bo podczas kolonii letnich z Black Wolf wszelkie aktywności organizowane są na zewnątrz.

Na naszych obozach letnich w 2023 roku będzie towarzyszyła nam przyroda. Twoje dziecko przekona się, że bliskość natury to prawdziwa przygoda i wyzwania! Będziemy budować, wspinać się, strzelać z łuku, buszować w lesie z mapą i kompasem, a wieczory spędzimy wspólnie przy ognisku lub na dyskotece tańcząc i śpiewając. Cel to aktywny wypoczynek w gronie fajnych kolegów i koleżanek, wyjątkowa integracja i bagaż nowych doświadczeń.

Uprzedzamy, że po powrocie z naszych wakacji będzie sporo prania przybrudzonych od ziemi i runa leśnego ubrań oraz zapachu dymu z ogniska, ale też ogrom wspomnień i cały plecak nowych umiejętności.

Numer konta:  10 1950 0001  2006 0015 9303 0001


Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje najbliższych wyjazdów letnich dla dzieci i młodzieży. Każda z poniższych propozycji programowych jest dostosowana do wieku i możliwości uczestników.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Obóz Bushcraftowy dla dzieci i młodzieży (10-17 lat)

Obóz Bushcraftowy to idealny wyjazd letni dla dzieci pragnących połączyć zabawę z bliskością natury. Idealne wakacje dla dzieci lubiących wyzwania, różnorodne i ciekawe aktywności, a wyjazd do lasu będzie dla nich niesamowitą przygodą i sprawdzianem swoich możliwości. Nauka Bushcraftu przez zabawę, to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
       
Temat przewodni wyjazdu: bushcraft (survival)
Wiek uczestników: 10-17 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

Obóz Paintballowy dla dzieci i młodzieży (10-17 lat)

Obóz Paintballowy to idealny wyjazd letni dla dzieci pragnących połączyć zabawę z ogromną dawką adrenaliny.  Idealne wakacje dla dzieci lubiących strzelanki w każdym wydaniu.  Różnorodne i ciekawe aktywności, scenariusze gier strzeleckich oraz podstawy survivalu to recepta na idealne wakacje.   

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
Temat przewodni wyjazdu: Paintball
Wiek uczestników: 10-17 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

Obóz Przygodowy dla dzieci (5-15 lat)

Letnia Przygoda to idealny wyjazd na pierwsze kolonie letnie dla najmłodszych dzieci. Dobór kadry oraz zabaw idealnie wpisze się w pamięć Twojego dziecka jako niesamowita wakacyjna przygoda !!! Gry i zabawy dostosowane poziomem trudności do wieku uczestników wyjazdu zapewnią każdemu dziecku niezapomniane wrażenia.

W tym roku przenosimy się na Dziki Zachód 

Lokalizacja: Leśna Huta k/Czarna Woda
Temat przewodni wyjazdu: Dziki Zachód
Wiek uczestników: 5-15 lat
Zakwaterowanie: duże harcerskie namioty
Transport: autokar z Gdańska

To jedynie garstka wspomnień z naszych kolonii letnich

Dokumenty do pobrania

W tym miejscu znajdziesz podstawowe informacje na temat wyjazdu, a także dokumenty, które należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć nam przed wyjazdem.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące koloniii letnich skontaktuj się z nami:

    Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość.
    Więcej informacji w Polityce Prywatności.