WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
WSPANIAŁA KADRA INSTRUKTORSKA
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
NIESAMOWITA PRZYGODA
RÓŻNORODNE ZAJĘCIA
ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI

Zajęcia jednodniowe dla szkół

Od kilkunastu lat współpracujemy ze szkołami, rodzicami, dziećmi oraz młodzieżą. Zdajemy sobie sprawę, że czasem potrzebna jest odskocznia od szkolnej ławki, lecz nie zawsze jest możliwość zorganizowania dla całej grupy kilkudniowego wyjazdu. Stąd coraz częściej mamy okazję organizowania dla szkół zajęć jednodniowych, podczas których możemy korzystać z tych samych aktywności co na wyjeździe, lecz w wybranym przez siebie miejscu.

Zostawiamy Wam wybór czy chcecie, abyśmy przyjechali z naszymi zajęciami do Waszej szkoły, czy też chcecie wyjść poza szkolne mury i dacie się nam porwać na całodzienną wycieczkę podczas której spędzimy wspólnie kilka superaktywnych godzin w zupełnie innym otoczeniu.

Numer konta:  10 1950 0001  2006 0015 9303 0001

Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Oferta zajęć aktywnych na terenie szkoły

W przypadku tych zajęć to my przyjeżdżamy do Was! Jest to jeden blok zajęć aktywnych dla dzieci i młodzieży, które organizujemy na terenie szkoły. Jest to interesująca propozycja dla klas / szkół, które nie mają możliwości wyjazdu lub czas przeznaczony na luźniejsze zajęcia integracyjno-aktywizujące jest ograniczony.

Aktywne wycieczki jednodniowe

Jest to jedna z naszych ulubionych form spędzania czasu z uczestnikami organizowanych przez nas aktywności. Cała klasa lub szkoła spędza jeden dzień poza szkolnymi murami w otoczeniu terenów zielonych. Celem jest aktywny i niezapomniany wspólniespędzony czas, który ma zintegrować dzieci, młodzież oraz nauczycieli.