WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
WSPANIAŁA KADRA INSTRUKTORSKA
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
NIESAMOWITA PRZYGODA
RÓŻNORODNE ZAJĘCIA
ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI

Aktywne zajęcia w szkole dla dzieci i młodzieży

W przypadku tych zajęć to my przyjeżdżamy do Was! Jest to jeden blok zajęć aktywnych dla dzieci i młodzieży, które organizujemy na terenie szkoły. Jest to interesująca propozycja dla klas / szkół, które nie mają możliwości wyjazdu lub czas przeznaczony na luźniejsze zajęcia integracyjno-aktywizujące jest ograniczony. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele nie tracą czasu na przemieszczanie się w inne miejsce oraz odchodzą koszty ewentualnego transportu. Przyjeżdżamy do Was z naszym bogatym sprzętem, który wspiera uczestników w trakcie danej aktywności. Najczęściej zajęcia organizujemy na terenie sali gimnastycznej lub boiska (w zależności od warunków pogodowych i preferencji).

Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje zajęć – czas trwania jednego bloku zajęć to ok. 3h (w zależności od ilości osób). Każda z poniższych propozycji programowych jest dostosowana do wieku i możliwości uczestników.

Zajęcia integracyjne

Zajęcia integracyjne to idealne rozwiązanie dla grup, które dopiero się poznają. Przygotowanie gry i zadania pozwolą uczestnikom na wzajemne poznanie się i umożliwią przełamanie lodów. Zabawne zadania, nietypowe konkurencje pozwolą na dobrą zabawę i aktywne spędzenie wolnego czasu. Tu kluczem do sukcesu jest współpraca. Uczestnicy zabawy zmierzą się z zadaniami logicznymi, zręcznościowymi oraz sportowymi takimi jak wyścig skrzynek, hydraulik, szpon, wyścig nart i wiele innych.

Zajęcia integracyjne Active

Ta propozycja programowa łączy w sobie zalety zajęć integracyjnych i nietypowych zadań aktywnych. Odbywające się w lesie konkurencje wymagają od grupy współdziałania, kreatywności i wzajemnego zaufania, dlatego są idealnym rozwiązaniem zarówno dla grup dopiero poznających się jak i dla tych, które chcą sprawdzić się we współdziałaniu. Przygotowane zajęcia obfitują w elementy alpinistyczne, co sprawia, że są one ekscytujące i na długo zapisują się w pamięci uczestników. Małpi gaj, przeprawy linowe, wspinaczka to tylko niektóre z zadań jakie proponujemy.

Szkoła przetrwania

Szkoła przetrwania to zajęcia stworzone z myślą o grupach otwartych na nowe doświadczenia. Łączą w sobie elementy survivalowe, zajęcia linowe oraz strzeleckie. W trakcie zajęć młodzież przeprawi się przez bagna, pokona lęk wspinając się na rurę strachu oraz spróbuje samodzielnie zbudować most linowy. Zajęcia te wymagać będą od grupy nie tylko współpracy ale i nietypowego podejścia do postawionych przed nimi zadań.

Gra paintballowa

Pasjonaci gier paintballowych poszukują w nich nie tylko mocnych wrażeń, ale i wyzwań, jakie dają różnorodne scenariusze. Podczas tej zabawy uczestnicy eliminują się
poprzez strzelanie z karabinków pneumatycznych na żelatynowe kulki z farbą. Zawodnicy ubrani w specjalne kombinezony i maski ochronne rywalizują ze sobą prowadząc grę według jednego z wybranych scenariuszy.

Bumper Ball

Bumper ball to nie tylko szalona gra w piłkę nożną. Dzięki wykorzystaniu ogromnych dmuchanych kul zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Gwarantowana spora dawka zderzeń, amortyzowanych upadków i śmiechu. Urządzenia dają możliwość zabawy według wielu innych, ciekawych scenariuszy.

Geocaching

Mapa, kompas, GPS i las przed sobą – oto kolejna propozycja programowa. Zadaniem uczestników jest odwiedzenie punktów patrolowych oznaczonych na mapie, odnalezienie zaginionych kodów i dotarcie do bazy w wyznaczonym czasie. Uwaga… na uczestników czekać będą również fałszywe punkty kontrolne. Czy będą potrafili je rozpoznać?

Gry strategiczne dzienne i nocne

Gry terenowe to chyba jedna z najciekawszych form aktywnego wypoczynku daje ona, bowiem możliwość wcielenia się w różnorodne postacie: obrońców miasta, atakujących czy choćby żołnierzy z elitarnego oddziału. Wszystko zależy od wybranego scenariusza gry i pomysłowości grających. Każda jednak gra jest dla jej uczestników ciekawym przeżyciem, pozwala sprawdzić się w działaniu, stawia przed uczestnikami gry nowe wyzwania, integruje zespół i pobudza jego kreatywność w obmyślaniu nietypowych strategii, ale przede wszystkim pozwala na dobrą zabawę.

Turniej Archery Tag

Gra ARCHERY TAG to idealna zabawa dla osób które potrzeba trochę więcej wrażeń niż tylko statyczna strzelnica. To gra w której młodzież podzielona jest na dwie drużyny i na specjalnie przygotowanym polu gry strzelają do siebie z luków eliminując się nawzajem. Specjalnie zakończone strzały oraz maski na twarzach i dmuchane przeszkody sprawiają, że gra jest całkowicie bezpieczna dla uczestników. Dynamika gry oraz adrenalina, która towarzyszy graczom sprawia że zabawa na długo pozostaje niezapomniana przygodą.

To jedynie garstka wspomnień z zajęć dla szkół

Dokumenty do pobrania

W tym miejscu znajdziesz podstawowe informacje na temat zajęć, a także dokumenty, które należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć nam przed zajęciami:

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące koloniii letnich skontaktuj się z nami:

    Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość.
    Więcej informacji w Polityce Prywatności.