Zielona szkoła w Gdańsku
WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
WSPANIAŁA KADRA INSTRUKTORSKA
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA
NIESAMOWITA PRZYGODA
RÓŻNORODNE ZAJĘCIA
ROZWÓJ SAMODZIELNOŚCI

Zielone szkoły w Gdańsku i okolicach

Zielone szkoły i biwaki dla dzieci w 2024 roku

Śmiało możemy powiedzieć, że Zielone Szkoły to nasza specjalność. 20 lat doświadczenia pokazuje nam, jakie korzyści przynosi integracja dzieci poza szkolną ławką. Dodatkowo uważamy, że równie istotna jest poprawa relacji najmłodszych i młodzieży ze swoimi nauczycielami. Nauka poprzez Zieloną Szkołę staje się dużo przyjemniejsza, do tego bardziej efektywna, jeśli występują właściwe relacje między młodym człowiekiem a autorytetem w postaci nauczyciela.

Zielona Szkoła w Gdańsku i okolicach

Nasza Zielona Szkoła to aktywne zajęcia pozalekcyjne, zabawa i nauka podczas grupowego wyjazdu klasy lub szkoły, a przede wszystkim bliskość natury, której tak brakuje obecnie naszym dzieciakom. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wyjazdów zarówno pod kątem noclegu, wyżywienia, jak i organizacji aktywności oraz czasu wolnego dzieci. Najczęściej organizujemy Zielone Szkoły 3-5-dniowe – długość pobytu zawsze ustalamy indywidualnie. Przed wyjazdem uzgadniamy również program aktywności, który każdorazowo dostosowujemy do wieku oraz możliwości uczestnikówZapraszamy do zapoznania się z przykładowymi wariantami wyjazdów. Zielona Szkoła obejmuje m.in. zajęcia integracyjne, szkołę przetrwania, aktywności linowe, strzeleckie czy naukę udzielania pierwszej pomocy.

Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Przygoda integracyjna

Zielona szkoła Gdańsk

Biwak przygodowy w ramach Zielonej Szkoły to zajęcia będące formą aktywnej rekreacji. Obfitują one w nietypowe zadania sportowe i rekreacyjne. Podczas nich uczestnicy będą mieli możliwość wykazania się nie tylko zwinnością, ale też pomysłowością.

Biwak survivalowy

Gdańsk Zielona Szkoła

Biwak survivalowy to szkoła przetrwania skierowana przede wszystkim do grup poszukujących mocnych wrażeń i otwartych na nowe doświadczenia. 3-dniowy wyjazd na Zieloną Szkołę obfitować będzie w wiele nietypowych zadań.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Pierwsza pomoc w Zielonej Szkole w Gdańsku

Nauka pierwszej pomocy w formie zabawy oraz zadań zespołowych w towarzystwie rówieśników i wykwalifikowanych instruktorów to połączenie przyjemnego z pożytecznym.